| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Rodez |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | antracyt |
| Stopień ochrony: | IP44 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 30 cm |
| Szerokość: | 11.5 cm |
| Moc żarówki: | 12 W |
- Strona główna
- Oświetlenie zewnętrzne
- Kinkiety zewnętrzne
- Rabalux Rodez kinkiet zewnętrzny 1x12 W antracyt 8940
Rabalux Rodez kinkiet zewnętrzny 1x12 W antracyt 8940
Nr Kat. 8940
kod -10%
Rabalux Rodez kinkiet zewnętrzny 1x12 W antracyt 8940
Nr Kat. 8940
kod -10%
215,96zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 215,97 zł 0%
Cena katalogowa: 325,56 zł -34%
Cena z kodem:
RBLX-10
194,36zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Rodez kinkiet zewnętrzny 1x12 W antracyt 8940
- wysokość: 30 cm
- szerokość: 11,5 cm
- zintegrowane źródło światła LED
- moc świetlna: 800 lm
- barwa światła: 4000 K
- żywotność 30000 godzin
- IP44
- materiał lampy: metal
- materiał klosza: tworzywo sztuczne
- kolor: antracytowy
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Rodez |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | antracyt |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 11.5 cm |
| Moc żarówki | 12 W |
| Kształt | prostokątny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5998250389400 |
| Wymiary z opakowaniem | 12 x 30 x 8 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,90 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





