| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Pueblo |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | szary |
| Stopień ochrony: | IP65 |
| Wysokość: | 8 cm |
| Szerokość: | 23 cm |
| Moc żarówki: | 6 W |
| Kształt: | prostokątny |
- Strona główna
- Oświetlenie zewnętrzne
- Kinkiety zewnętrzne
- Rabalux Pueblo lampa przypodłogowa zewnętrzna 1x6 W szary...
Rabalux Pueblo lampa przypodłogowa zewnętrzna 1x6 W szary 8011
Nr Kat. 8011
kod -10%
Rabalux Pueblo lampa przypodłogowa zewnętrzna 1x6 W szary 8011
Nr Kat. 8011
kod -10%
Cena z kodem:
RBLX-10
86,75zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Pueblo lampa przypodłogowa zewnętrzna 1x6 W szary 8011
- ilość punktów świetlnych: 1
- szerokość: 23 cm
- wysokość: 8 cm
- zintegrowane źródło światła LED
- moc świetlna: 103lm
- barwa światła: 4000K
- IP65
- żywotność 25000h
- kolor: szary
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Pueblo |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | szary |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Wysokość | 8 cm |
| Szerokość | 23 cm |
| Moc żarówki | 6 W |
| Kształt | prostokątny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5998250380117 |
| Wymiary z opakowaniem | 2 x 0 x 3 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,26 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





