| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Odessa |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | brązowy |
| Stopień ochrony: | IP44 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 27 cm |
| Szerokość: | 21.5 cm |
| Moc żarówki: | 60 W |
- Strona główna
- Oświetlenie ogrodowe
- Kinkiety zewnętrzne
- Rabalux Odessa kinkiet zewnętrzny 1x60 W brązowy 8163
Rabalux Odessa kinkiet zewnętrzny 1x60 W brązowy 8163
Nr Kat. 8163
kod -10%
Rabalux Odessa kinkiet zewnętrzny 1x60 W brązowy 8163
Nr Kat. 8163
kod -10%
250,34zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 250,34 zł 0%
Cena katalogowa: 354,31 zł -29%
Cena z kodem:
RBLX-10
225,31zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Odessa kinkiet zewnętrzny 1x60 W brązowy 8163
- kinkiet zewnętrzny
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: E27
- maksymalna moc żarówki: 60W
- IP44
- szerokość 21,5 cm
- wysokość: 27 cm
- kolor: brąz antyczny
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Odessa |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | brązowy |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 27 cm |
| Szerokość | 21.5 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5998250381633 |
| Wymiary z opakowaniem | 2 x 2 x 2 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,96 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





