| Marka: | Rabalux |
| Seria: | New York |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | przezroczysty, złoty |
| Stopień ochrony: | IP44 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 49.2 cm |
| Średnica: | 24.8 cm |
| Moc żarówki: | 100 W |
- Strona główna
- Oświetlenie zewnętrzne
- Kinkiety zewnętrzne
- Rabalux New York kinkiet zewnętrzny 1x100 W...
Rabalux New York kinkiet zewnętrzny 1x100 W przezroczysty-złoty 8697
Nr Kat. 8697
kod -10%
Rabalux New York kinkiet zewnętrzny 1x100 W przezroczysty-złoty 8697
Nr Kat. 8697
kod -10%
166,22zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 166,22 zł 0%
Cena katalogowa: 243,54 zł -32%
Cena z kodem:
RBLX-10
149,60zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux New York kinkiet zewnętrzny 1x100 W przezroczysty-złoty 8697
- montaż: ścienny
- napięcie: 230 V
- źródła światła: 1
- moc żarówki: 100W
- rodzaj gwintu: E27
- stopień ochrony: IP44
- brak źródła światła w zestawie
- średnica: 24,8 cm
- wysokość: 49,2 cm
- odległość od ściany: 25,7 cm
- materiał główny: metal
- materiał klosza: tworzywo sztuczne
- kolor główny: złoto antyczne
- kolor klosza: przezroczysty
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | New York |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | przezroczysty, złoty |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 49.2 cm |
| Średnica | 24.8 cm |
| Moc żarówki | 100 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5998250386973 |
| Wymiary z opakowaniem | 26 x 28 x 45 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,70 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





