| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Manhattan |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały, złoty |
| Stopień ochrony: | IP54 |
- Strona główna
- Oświetlenie ogrodowe
- Kinkiety zewnętrzne
- Rabalux Manhattan kinkiet zewnętrzny 1x60 W biały-złoty 8510
Rabalux Manhattan kinkiet zewnętrzny 1x60 W biały-złoty 8510
Nr Kat. 8510
kod -10%
Rabalux Manhattan kinkiet zewnętrzny 1x60 W biały-złoty 8510
Nr Kat. 8510
kod -10%
118,15zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 118,15 zł 0%
Cena katalogowa: 173,11 zł -32%
Cena z kodem:
RBLX-10
106,33zł
Kolor
:
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Manhattan kinkiet zewnętrzny 1x60 W biały-złoty 8510
- zasilanie: 230V
- ilość źródeł światła: 1
- stopień ochrony: IP54
- moc żarówki: 60W
- typ gniazda: E27
- żarówka do zakupienia osobno
- materiał: metal/tworzywo sztuczne
- kolor lampy: złoto antyczne
- kolor klosza: biały
- szerokość: 25 cm
- wysokość: 12 cm
- gwarancja: 24 miesiące
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Manhattan |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały, złoty |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 12 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | półokrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5998250385105 |
| Wymiary z opakowaniem | 14 x 26 x 12 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,74 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





