| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Lentil |
| Rodzaj: | plafon |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | biały |
| Stopień ochrony: | IP54 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 9.3 cm |
| Średnica: | 27 cm |
- Strona główna
- Oświetlenie zewnętrzne
- Lampy sufitowe zewnętrzne
- Rabalux Lentil plafon zewnętrzny 1x60 W biała 5810
Rabalux Lentil plafon zewnętrzny 1x60 W biała 5810
Nr Kat. 5810
kod -10%
Rabalux Lentil plafon zewnętrzny 1x60 W biała 5810
Nr Kat. 5810
kod -10%
110,02zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 119,98 zł -8%
Cena katalogowa: 155,67 zł -29%
Cena z kodem:
RBLX-10
99,02zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Lentil plafon zewnętrzny 1x60 W biała 5810
- średnica: 27 cm
- odległość od sufitu 9,3 cm
- brak źródła świtała w komplecie
- oprawa żarówki: E27
- maksymalna moc żarówki: 60W
- IP54
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Lentil |
| Rodzaj | plafon |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | biały |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 9.3 cm |
| Średnica | 27 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | okrągły |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Montaż | natynkowy |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5998250358109 |
| Wymiary z opakowaniem | 2 x 2 x 1 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,72 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





