| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Laxa |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP54 |
| Wysokość: | 6 cm |
| Szerokość: | 18 cm |
| Moc żarówki: | 14 W |
| Kształt: | inny |
- Strona główna
- Oświetlenie ogrodowe
- Kinkiety zewnętrzne
- Rabalux Laxa kinkiet zewnętrzny 1x14 W czarny 77121
Rabalux Laxa kinkiet zewnętrzny 1x14 W czarny 77121
Nr Kat. 77121
kod -10%
Rabalux Laxa kinkiet zewnętrzny 1x14 W czarny 77121
Nr Kat. 77121
kod -10%
117,38zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 117,38 zł 0%
Cena katalogowa: 178,35 zł -34%
Cena z kodem:
RBLX-10
105,64zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Laxa kinkiet zewnętrzny 1x14 W czarny 77121
- kinkiet zewnętrzny
- wysokość: 6 cm
- szerokość: 18 cm
- możliwość obrotu o 270 stopni
- zintegrowane źródło światła LED
- moc świetlna: 1400 lm
- barwa światła: regulowana za pomocą przełącznika
- IP54
- materiał: tworzywo sztuczne
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Laxa |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Wysokość | 6 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Moc żarówki | 14 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5996595771218 |
| Wymiary z opakowaniem | 18 x 7 x 18 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,50 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





