- Strona główna
- Oświetlenie ogrodowe
- Lampy stojące zewnętrzne
- Rabalux Konstanz lampa stojąca zewnętrzna 3x100 W czarna...
Rabalux Konstanz lampa stojąca zewnętrzna 3x100 W czarna 8248
Nr Kat. 8248
kod -10%
Rabalux Konstanz lampa stojąca zewnętrzna 3x100 W czarna 8248
Nr Kat. 8248
kod -10%
1 350,87zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 286,54 zł +5%
Cena katalogowa: 1 979,29 zł -32%
Cena z kodem:
RBLX-10
1 215,78zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Konstanz lampa stojąca zewnętrzna 3x100 W czarna 8248
- lampa stojąca zewnętrzna
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: E27
- maksymalna moc żarówki: 100 W
- ilość punktów świetlnych: 3
- IP44
- szerokość: 74cm
- wysokość: 120 cm
- materiał lampy: metal
- materiał klosza: tworzywo sztuczne
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Konstanz |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 74 cm |
| Moc żarówki | 100 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5998250382487 |
| Wymiary z opakowaniem | 97 x 45 x 37 cm |
| Waga z opakowaniem | 7,40 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





