| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Kelebia |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP20 |
| Wysokość: | 80 cm |
| Szerokość: | 6.5 cm |
| Moc żarówki: | 12 W |
| Kształt: | inny |
- Strona główna
- Oświetlenie zewnętrzne
- Kinkiety zewnętrzne
- Rabalux Kelebia kinkiet zewnętrzny 1x12 W czarny 77125
Rabalux Kelebia kinkiet zewnętrzny 1x12 W czarny 77125
Nr Kat. 77125
kod -10%
Rabalux Kelebia kinkiet zewnętrzny 1x12 W czarny 77125
Nr Kat. 77125
kod -10%
258,29zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 258,29 zł 0%
Cena katalogowa: 384,99 zł -33%
Cena z kodem:
RBLX-10
232,46zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Kelebia kinkiet zewnętrzny 1x12 W czarny 77125
- kinkiet zewnętrzny
- wymiary: 80x6,5 cm
- zintegrowane źródło światła LED
- moc świetlna: 1000 lm
- IP44
- barwa światła: ciepła
- materiał: aluminium
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Kelebia |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Wysokość | 80 cm |
| Szerokość | 6.5 cm |
| Moc żarówki | 12 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5996595771256 |
| Wymiary z opakowaniem | 6 x 90 x 6 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,72 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





