| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Elva |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | antracyt |
| Stopień ochrony: | IP44 |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Wysokość: | 17 cm |
| Szerokość: | 9 cm |
| Moc żarówki: | 35 W |
| Kształt: | inny |
| Ilość punktów światła: | 1 |
- Strona główna
- Oświetlenie zewnętrzne
- Kinkiety zewnętrzne
- Rabalux Elva kinkiet zewnętrzny 1x35W antracyt 7929
Rabalux Elva kinkiet zewnętrzny 1x35W antracyt 7929
Nr Kat. 7929
kod -10%
Rabalux Elva kinkiet zewnętrzny 1x35W antracyt 7929
Nr Kat. 7929
kod -10%
116,89zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 116,89 zł 0%
Cena katalogowa: 171,27 zł -32%
Cena z kodem:
RBLX-10
105,20zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Elva kinkiet zewnętrzny 1x35W antracyt 7929
- montaż: ścienny
- źródła światła: 1
- moc żarówki: 35W
- rodzaj gwintu: GU10
- stopień ochrony: IP44
- brak źródła światła w komplecie
- szerokość: 9 cm
- wysokość: 17 cm
- odległość od ściany: 16 cm
- kolor: antracytowy
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Elva |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | antracyt |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 17 cm |
| Szerokość | 9 cm |
| Moc żarówki | 35 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5998250379296 |
| Wymiary z opakowaniem | 18 x 14 x 9 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,68 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





