| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Durango |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | brązowy |
| Stopień ochrony: | IP54 |
- Strona główna
- Oświetlenie ogrodowe
- Kinkiety zewnętrzne
- Rabalux Durango kinkiet zewnętrzny 1x40 W brązowy 8766
Rabalux Durango kinkiet zewnętrzny 1x40 W brązowy 8766
Nr Kat. 8766
kod -10%
Rabalux Durango kinkiet zewnętrzny 1x40 W brązowy 8766
Nr Kat. 8766
kod -10%
116,64zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 116,94 zł 0%
Cena katalogowa: 171,04 zł -32%
Cena z kodem:
RBLX-10
104,98zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Durango kinkiet zewnętrzny 1x40 W brązowy 8766
- wysokość: 26,7 cm
- szerokość: 14,6 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: E27
- maksymalna moc żarówki: 40W
- ilość punktów świetlnych: 1
- IP54
- materiał klosza: tworzywo sztuczne
- materiał lampy: metal
- kolor: brązowy
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Durango |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | brązowy |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 26.7 cm |
| Szerokość | 14.6 cm |
| Moc żarówki | 40 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5998250387666 |
| Wymiary z opakowaniem | 16 x 27 x 10 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,60 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





