| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Darvas |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Wysokość: | 35 cm |
- Strona główna
- Oświetlenie ogrodowe
- Kinkiety zewnętrzne
- Rabalux Darvas kinkiet zewnętrzny 2x12 W czarny 77127
Rabalux Darvas kinkiet zewnętrzny 2x12 W czarny 77127
Nr Kat. 77127
kod -10%
Rabalux Darvas kinkiet zewnętrzny 2x12 W czarny 77127
Nr Kat. 77127
kod -10%
307,29zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 307,29 zł 0%
Cena katalogowa: 467,40 zł -34%
Cena z kodem:
RBLX-10
276,56zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Darvas kinkiet zewnętrzny 2x12 W czarny 77127
- kinkiet zewnętrzny
- wysokość: 35 cm
- szerokość: 11,5 cm
- zintegrowane źródło światła LED
- moc świetlna: 830 lm
- barwa światła: temperaturę barwową można regulować za pomocą przełącznik
- IP54
- materiał: aluminium
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Darvas |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Wysokość | 35 cm |
| Szerokość | 11.5 cm |
| Moc żarówki | 12 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5996595771270 |
| Wymiary z opakowaniem | 12 x 35 x 8 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,38 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





