| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Darius |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | złoty |
| Stopień ochrony: | IP54 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 29 cm |
| Szerokość: | 29 cm |
| Moc żarówki: | 60 W |
- Strona główna
- Oświetlenie ogrodowe
- Kinkiety zewnętrzne
- Rabalux Darius kinkiet zewnętrzny 1x60 W złoty 8190
Rabalux Darius kinkiet zewnętrzny 1x60 W złoty 8190
Nr Kat. 8190
kod -10%
Rabalux Darius kinkiet zewnętrzny 1x60 W złoty 8190
Nr Kat. 8190
kod -10%
237,97zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 237,97 zł 0%
Cena katalogowa: 359,33 zł -34%
Cena z kodem:
RBLX-10
214,17zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Darius kinkiet zewnętrzny 1x60 W złoty 8190
- kinkiet zewnętrzny
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: E27
- maksymalna moc żarówki: 60W
- ilość punktów świetlnych: 2
- IP54
- szerokość: 29 cm
- wysokość: 29 cm
- materiał lampy: metal
- materiał klosza: szkło
- kolor: złoto antyczne
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Darius |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 29 cm |
| Szerokość | 29 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | kwadratowy |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5998250381909 |
| Wymiary z opakowaniem | 29 x 29 x 11 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,95 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





