| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Cubbington |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP54 |
- Strona główna
- Oświetlenie ogrodowe
- Kinkiety zewnętrzne
- Rabalux Cubbington kinkiet zewnętrzny 1x10 W czarny 77183
Rabalux Cubbington kinkiet zewnętrzny 1x10 W czarny 77183
Nr Kat. 77183
kod -10%
Rabalux Cubbington kinkiet zewnętrzny 1x10 W czarny 77183
Nr Kat. 77183
kod -10%
188,02zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 188,02 zł 0%
Cena katalogowa: 275,50 zł -32%
Cena z kodem:
RBLX-10
169,22zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Cubbington kinkiet zewnętrzny 1x10 W czarny 77183
- kinkiet zewnętrzny
- wysokość: 6 cm
- szerokość: 13 cm
- zintegrowane źródło światła LED
- moc świetlna: 720 lm
- barwa światła: naturalna biała
- IP54
- oprawa ma kwadratowy kształt i może obracać się o 270 stopni
- materiał: aluminium
- kolor: czarny
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Cubbington |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Wysokość | 6 cm |
| Szerokość | 13 cm |
| Moc żarówki | 10 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5996595771836 |
| Wymiary z opakowaniem | 14 x 14 x 7 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,77 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





