| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Bonn |
| Materiał: | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | czarny |
| Stopień ochrony: | IP44 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 50 cm |
| Szerokość: | 12.5 cm |
| Moc żarówki: | 60 W |
- Strona główna
- Oświetlenie zewnętrzne
- Lampy stojące zewnętrzne
- Rabalux Bonn lampa stojąca zewnętrzna 1x60 W czarna 8339
Rabalux Bonn lampa stojąca zewnętrzna 1x60 W czarna 8339
Nr Kat. 8339
kod -10%
Rabalux Bonn lampa stojąca zewnętrzna 1x60 W czarna 8339
Nr Kat. 8339
kod -10%
175,47zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 175,47 zł 0%
Cena katalogowa: 257,09 zł -32%
Cena z kodem:
RBLX-10
157,92zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Bonn lampa stojąca zewnętrzna 1x60 W czarna 8339
- lampa stojąca zewnętrzna
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: E27
- maksymalna moc żarówki: 60W
- ilość punktów świetlnych: 1
- IP43
- szerokość: 12,5 cm
- wysokość: 50 cm
- materiał lampy: metal
- materiał klosza: tworzywo sztuczne
- kolor: czarny mat
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Bonn |
| Materiał | tworzywo sztuczne, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | czarny |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 50 cm |
| Szerokość | 12.5 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5998250383392 |
| Wymiary z opakowaniem | 1 x 50 x 12 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,30 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





