| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Barcelona |
| Rodzaj: | lampa wisząca |
| Materiał: | szkło, metal |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | złoty |
| Stopień ochrony: | IP43 |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Wysokość: | 93 cm |
| Szerokość: | 21 cm |
- Strona główna
- Oświetlenie zewnętrzne
- Lampy sufitowe zewnętrzne
- Rabalux Barcelona lampa wisząca zewnętrzna 1x60 W złota 8678
Rabalux Barcelona lampa wisząca zewnętrzna 1x60 W złota 8678
Nr Kat. 8678
kod -10%
Rabalux Barcelona lampa wisząca zewnętrzna 1x60 W złota 8678
Nr Kat. 8678
kod -10%
183,97zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 168,99 zł +9%
Cena katalogowa: 258,52 zł -29%
Cena z kodem:
RBLX-10
165,57zł
Odbierz dodatkowy rabat 10%
Skorzystaj z dodatkowego kodu rabatowego -10% oraz darmowej dostawy od 99 zł na wszystkie produkty marki Rabalux. Oferta ważna do 20.05.2026, szczegóły dostępne w regulaminie (kliknij).
Opis produktu Rabalux Barcelona lampa wisząca zewnętrzna 1x60 W złota 8678
- wysokość: 93 cm
- szerokość: 21 cm
- IP43
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: E27
- maksymalna moc żarówki: 60 W
- materiał lampy: metal
- materiał klosza: szkło
- kolor: złoto antyczne
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Barcelona |
| Rodzaj | lampa wisząca |
| Materiał | szkło, metal |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | złoty |
| Stopień ochrony | IP43 |
| Rodzaj gwintu | E27 |
| Wysokość | 93 cm |
| Szerokość | 21 cm |
| Moc żarówki | 60 W |
| Kształt | inny |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Montaż | natynkowy |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5998250386782 |
| Wymiary z opakowaniem | 22 x 26 x 21 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,32 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





