| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Austin |
| Rodzaj: | plafon |
| Materiał: | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | tak |
| Kolor: | antracyt |
| Stopień ochrony: | IP65 |
| Wysokość: | 5 cm |
| Szerokość: | 25 cm |
| Moc żarówki: | 20 W |
- Strona główna
- Oświetlenie zewnętrzne
- Lampy sufitowe zewnętrzne
- Rabalux Austin lampa podsufitowa zewnętrzna 1x20 W...
Rabalux Austin lampa podsufitowa zewnętrzna 1x20 W antracyt 8797
Nr Kat. 8797
Rabalux Austin lampa podsufitowa zewnętrzna 1x20 W antracyt 8797
Nr Kat. 8797
Opis produktu Rabalux Austin lampa podsufitowa zewnętrzna 1x20 W antracyt 8797
- wysokość: 25 cm
- szerokość: 25 cm
- zintegrowane źródło światła LED
- moc świetlna: 2000 lm
- barwa światła: 4000 K
- czas życia źródła światła (h)30000
- IP65
- materiał klosza: tworzywo sztuczne
- materiał lampy: aluminium
- kolor: antracytowy
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Austin |
| Rodzaj | plafon |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | tak |
| Kolor | antracyt |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Wysokość | 5 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Moc żarówki | 20 W |
| Kształt | kwadratowy |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Montaż | natynkowy |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5998250387970 |
| Wymiary z opakowaniem | 26 x 26 x 6 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,64 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





