| Marka: | Rabalux |
| Seria: | Akron |
| Rodzaj: | lampa podsufitowa |
| Materiał: | aluminium |
| Zasilanie: | 230 V |
| Żarówki w zestawie: | nie |
| Kolor: | antracyt |
- Strona główna
- Oświetlenie zewnętrzne
- Lampy sufitowe zewnętrzne
- Rabalux Akron lampa podsufitowa zewnętrzna 1x35 W...
Rabalux Akron lampa podsufitowa zewnętrzna 1x35 W antracyt 8149
Nr Kat. 8149
Rabalux Akron lampa podsufitowa zewnętrzna 1x35 W antracyt 8149
Nr Kat. 8149
Opis produktu Rabalux Akron lampa podsufitowa zewnętrzna 1x35 W antracyt 8149
- ilość punktów świetlnych: 1
- szerokość: 8,7 cm
- wysokość: 8,7 cm
- brak źródła światła w komplecie
- oprawa żarówki: GU10
- maksymalna moc żarówki: 35W
- IP54
- kolor: antracyt
Dane techniczne
| Marka | Rabalux |
| Seria | Akron |
| Rodzaj | lampa podsufitowa |
| Materiał | aluminium |
| Zasilanie | 230 V |
| Żarówki w zestawie | nie |
| Kolor | antracyt |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Rodzaj gwintu | GU10 |
| Wysokość | 8.7 cm |
| Szerokość | 8.7 cm |
| Moc żarówki | 35 W |
| Kształt | kwadratowy |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Montaż | natynkowy |
| Czujnik ruchu | nie |
| Czujnik zmierzchu | nie |
| Solarne | nie |
| Kod EAN | 5998250381497 |
| Wymiary z opakowaniem | 1 x 1 x 1 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,48 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





