Porady

Jeśli każdy remont czy choćby zmiana aranżacji w twoim mieszkaniu przyprawia cię o bezradność i ból głowy, to wcale nie znaczy, że musisz koniecznie chwytać za telefon i wzywać specjalistów. Być może nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak wielkie są twoje możliwości, jeśli tylko zasięgniesz odpowiednich porad. Zmiany naprawdę potrafią być proste i przyjemne. Czytaj więcej »
Łazienka, kuchnia – to kluczowe pomieszczenia w każdym domu. Łazienka jest swoistym azylem, w którym zaznajemy chwil relaksu, odprężenia, to tu czas zwalnia i mamy go tylko dla siebie. Kuchnia z kolei to prawdziwe serce domu. To tu przygotowujemy posiłki, a następnie kosztujemy je z rodziną. Czasem też z przyjaciółmi, bo to miejsce świetnie służy także do przyjmowania gości – tych szczególnych i bliskich sercu. Nic więc dziwnego, że zależy ci na tym, by te dwa pomieszczenia były nie były po prostu jakoś urządzone, a okazały się jednocześnie stylowe, pełne wdzięku, ciepła, a ponadto maksymalnie funkcjonalne, praktyczne i bezpieczne dla domowników.

Nie ważne, czy jesteś na etapie planowania swojego przyszłego mieszkania, czy rozważasz generalny remont, a może po prostu chciałbyś coś ulepszyć w swojej kuchni i łazience, bo czujesz, że czegoś brakuje w tej przestrzeni. Zachęcamy cię do zapoznania się z naszymi poradami z zakresu organizacji łazienki, kuchni oraz ogrzewania. Znajdziesz tu szereg bardzo cennych i zawsze praktycznych porad, które pomogą ci nie tylko wykreować wizję nowej aranżacji, ale też pomogą w wyborze najlepszych rozwiązań, które następnie będziesz w stanie samodzielnie zastosować w swoim mieszkaniu – bez konieczności wzywania pomocy specjalisty.

Poczynając od płytek i oświetlenia, poprzez odpowiednie wyposażenie – w tym rozwiązania z zakresu ogrzewania – aż po pozornie niepozorne dodatki, takie jak właściwie dobrane, a nawet pielęgnowane, ręczniki, tak by i one mogły stać się ważnym elementem wystroju wnętrza łazienki. Taki jest właśnie zakres naszych porad, które są stale aktualizowane. Jeśli więc teraz nie udało ci się znaleźć odpowiedzi na nurtujące zagadnienie, pewnie już wkrótce się ona pojawi. Pragniemy być pomocni na każdym kroku.

Mamy nadzieję, że dzięki nam każda zmiana w twojej kuchni czy w łazience stanie się nie tylko prosta, ale i odpowiednio przemyślana, a przede wszystkim bardzo przyjemna. Dokładamy wszelkich starań, by stać się jak najgłębszym źródłem inspiracji oraz pomocy zarówno w kreowaniu wizji i w wyborze odpowiednich środków do ich realizacji, jak i w tworzeniu upragnionej aranżacji wnętrza. Zapraszamy także do naszego sklepu, w którym znajdziesz wszystko co potrzebne, by zrealizować pożądane zmiany aranżacyjne w swoim mieszkaniu. Łazienka, kuchnia i ogrzewanie to nie tylko dziedziny, na których się znamy – to przede wszystkim nasza pasja, którą bardzo chętnie dzielimy się z innymi. Również z tobą.
Oferta promocyjna - kwiecień 2018