- wymiary: 100 x 80 cm
- wysokość: 4 cm
- średnica odpływu: 90 mm
- możliwość kompletacji z obudową (sprzedawaną oddzielnie)
- w przypadku obłożenia brodzika lub użycia panelu, brodzik musi być osadzony na nóżkach (sprzedawanych oddzielnie)
- w zestawie znajduje się osłona syfonu, syfon sprzedawany jest osobno
- materiał: kompozyt (specjalna mieszanka mielonego wapienia, piasku szklanego, żywicy epoksydowej i barwników)
- kolor: biały
| Marka: | Polysan |
| Seria: | Varesa |
| Kształt: | prostokątny |
| Kolor: | biały |
| Średnica odpływu: | 90 mm |
| Materiał: | kompozytowy |
| Dłuższy bok: | 100 cm |
| Krótszy bok: | 80 cm |
| Kod EAN: | 8590729067337 |
| Wymiary z opakowaniem: | 103 x 7 x 83 cm |
| Waga z opakowaniem: | 57,00 kg |





