- średnica otworu: 40 mm
- rozmiar gwintu: 1 1/2"
- materiał: tworzywo sztuczne
- kolor: biały
Mniej miejsca, więcej korzyści! Multirabaty do -70%
Multirabaty! -25%,-50% i -70%
Koniec promocji za:
pon-pt:
09:00-18:00
sob.:
09:00-14:00
Zobacz stronę salonupon-pt:
8:00 - 17:00
Jesteś nowym klientem?
Zarejestruj sięTwój koszyk jest pusty
Nie wiesz od czego zacząć?
Zainspiruj się
| Marka: | Polysan |
| Kolor: | biały |
| Sterowanie: | inny |
| Przelew: | nie |
| Kod EAN: | 8590729078180 |
| Wymiary z opakowaniem: | 4 x 10 x 16 cm |
| Waga z opakowaniem: | 0,16 kg |
Opis produktu Polysan syfon do wanny biały 72693
- średnica otworu: 40 mm
- rozmiar gwintu: 1 1/2"
- materiał: tworzywo sztuczne
- kolor: biały
| Marka | Polysan |
| Kolor | biały |
| Sterowanie | inny |
| Przelew | nie |
| Kod EAN | 8590729078180 |
| Wymiary z opakowaniem | 4 x 10 x 16 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,16 kg |
| Dane producenta | Zobacz |
Warto dokupić:
Kupowane z tym produktem:
Produkty podobne:
Opinie klientów:


Pytania i odpowiedzi
[concept]
[explanation]
Sklep z wyposażeniem łazienek nr 1 w Polsce!
Nasza infolinia: 61 899 55 00
Odbiór zamówienia w 1986 miastach!