| Marka: | Paradyż |
| Seria: | Viano |
| Styl: | kamień |
| Grupa wymiarowa: | małe |
| Rozmiar: | 30 x 30 |
| Zastosowanie: | wewnątrz, zewnątrz |
| Typ: | podłogowe, stopnice |
| Kolor: | beżowy |
| Powierzchnia: | mat |
| Kształt: | kwadrat |
| Rektyfikacja: | nie |
- Strona główna
- Płytki
- Paradyż Viano stopnica 33x33 cm STR narożna kapinos...
Paradyż Viano stopnica 33x33 cm STR narożna kapinos beżowy mat
Nr Kat. Z330X3301VIANBEKN
Paradyż Viano stopnica 33x33 cm STR narożna kapinos beżowy mat
Nr Kat. Z330X3301VIANBEKN
Opis produktu Paradyż Viano stopnica 33x33 cm STR narożna kapinos beżowy mat
- wymiary: 33 x 33 cm
- wykończenie: struktura
- grubość: 11 mm
- minimalna szerokość fugi: powyżej 6 mm
- odporność na ścieranie: PEI IV (4-2100)
- antypoślizgowość: R10
- mrozoodporna
- materiał: klinkier
- styl: kamień
- cena za sztukę
- powierzchnia: mat
- kolor: beżowy
Dane techniczne
| Marka | Paradyż |
| Seria | Viano |
| Styl | kamień |
| Grupa wymiarowa | małe |
| Rozmiar | 30 x 30 |
| Zastosowanie | wewnątrz, zewnątrz |
| Typ | podłogowe, stopnice |
| Kolor | beżowy |
| Powierzchnia | mat |
| Kształt | kwadrat |
| Rektyfikacja | nie |
| Wykończenie | struktura |
| Materiał | klinkier |
| Mrozoodporność | tak |
| Klasa ścieralności | PEI IV |
| Antypoślizgowość | R10 |
| Wymagana impregnacja | nie |
| Dłuższy bok | 33 cm |
| Krótszy bok | 33 cm |
| Kod EAN | 5902610571299 |
| Wymiary z opakowaniem | 33 x 1 x 33 cm |
| Waga z opakowaniem | 3,78 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





