| Marka: | Paradyż |
| Seria: | Scratch |
| Styl: | beton |
| Grupa wymiarowa: | duże |
| Rozmiar: | 90 x 90 |
| Zastosowanie: | wewnątrz, zewnątrz |
| Typ: | ścienno-podłogowe |
| Kolor: | biały |
| Powierzchnia: | lappato |
| Kształt: | kwadrat |
| Rektyfikacja: | tak |
- Strona główna
- Płytki
- Paradyż Scratch płytka ścienno-podłogowa 89,8x89,8 cm biała
Paradyż Scratch płytka ścienno-podłogowa 89,8x89,8 cm biała
Nr Kat. RHR898X8981SCRABI
Pytania
(2)Paradyż Scratch płytka ścienno-podłogowa 89,8x89,8 cm biała
Nr Kat. RHR898X8981SCRABI
Pytania
(2) 0,81 m2 = 1 opak. = 1 szt. = 136,70 zł
Opis produktu Paradyż Scratch płytka ścienno-podłogowa 89,8x89,8 cm biała
- wymiary: 89,8 x 89,8 cm
- wykończenie: gładka
- grubość: 9 mm
- minimalna szerokość fugi: od 1,5 mm
- odporność na ścieranie: PEI IV (4-2100)
- antypoślizgowość: R10
- mrozoodporna
- tonalna
- rektyfikowana
- materiał: gres szkliwiony
- styl: beton
- ilość sztuk w kartonie: 1
- ilość m2 w kartonie: 0,81
- cena za metr kwadratowy
- powierzchnia: półpoler
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Paradyż |
| Seria | Scratch |
| Styl | beton |
| Grupa wymiarowa | duże |
| Rozmiar | 90 x 90 |
| Zastosowanie | wewnątrz, zewnątrz |
| Typ | ścienno-podłogowe |
| Kolor | biały |
| Powierzchnia | lappato |
| Kształt | kwadrat |
| Rektyfikacja | tak |
| Wykończenie | gładka |
| Materiał | gres |
| Mrozoodporność | tak |
| Klasa ścieralności | PEI IV |
| Antypoślizgowość | R10 |
| Wymagana impregnacja | nie |
| Dłuższy bok | 89.8 cm |
| Krótszy bok | 89.8 cm |
| Kod EAN | 5904584147371 |
| Wymiary z opakowaniem | 1 x 90 x 90 cm |
| Waga z opakowaniem | 16,61 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Czy można je zastosować w łazience?
Tak można.
Przeznaczenie: hol i przedpokój, kuchnia, łazienka, salon, taras, balkon, podłoga, ściana
(0)
(0)
W którym gatunku są płytki?
Płytka w gatunku: I
(0)
(0)
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





