| Marka: | Paradyż |
| Seria: | Palazzo |
| Styl: | kamień |
| Grupa wymiarowa: | średnie |
| Rozmiar: | 30 x 60 |
| Zastosowanie: | wewnątrz |
| Typ: | dekory |
| Kolor: | brązowy |
| Kształt: | prostokąt |
| Rektyfikacja: | nie |
| Wykończenie: | gładka |
- Strona główna
- Płytki
- Paradyż Palazzo dekor ścienny 30x60 cm inserto ornament...
Paradyż Palazzo dekor ścienny 30x60 cm inserto ornament brązowy
Nr Kat. I300X6001PALABROR
Paradyż Palazzo dekor ścienny 30x60 cm inserto ornament brązowy
Nr Kat. I300X6001PALABROR
Opis produktu Paradyż Palazzo dekor ścienny 30x60 cm inserto ornament brązowy
- wymiary: 30 x 60 cm
- wykończenie: gładkie
- grubość: 9 mm
- minimalna szerokość fugi: od 3 mm do 6 mm
- tonalny
- styl: kamień
- technologia: monoporosa
- cena za sztukę
- powierzchnia: połysk
- kolor: brązowy
Dane techniczne
| Marka | Paradyż |
| Seria | Palazzo |
| Styl | kamień |
| Grupa wymiarowa | średnie |
| Rozmiar | 30 x 60 |
| Zastosowanie | wewnątrz |
| Typ | dekory |
| Kolor | brązowy |
| Kształt | prostokąt |
| Rektyfikacja | nie |
| Wykończenie | gładka |
| Materiał | glazura |
| Mrozoodporność | nie |
| Klasa ścieralności | (nie dotyczy) |
| Antypoślizgowość | (nie dotyczy) |
| Wymagana impregnacja | nie |
| Dłuższy bok | 60 cm |
| Krótszy bok | 30 cm |
| Kod EAN | 5900144006911 |
| Wymiary z opakowaniem | 30 x 1 x 60 cm |
| Waga z opakowaniem | 2,95 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





