| Marka: | Paradyż |
| Seria: | Neve |
| Styl: | pastele |
| Grupa wymiarowa: | małe |
| Rozmiar: | 30 x 30 |
| Zastosowanie: | wewnątrz, zewnątrz |
| Typ: | dekory |
| Kolor: | różowy |
| Powierzchnia: | mat |
| Kształt: | kwadrat |
| Rektyfikacja: | tak |
- Strona główna
- Płytki
- Paradyż Neve płytka ścienno-podłogowa 19,8x19,8 cm różowa
Paradyż Neve płytka ścienno-podłogowa 19,8x19,8 cm różowa
Nr Kat. R198X1981NECRBHAM
Dostępny w salonie
Paradyż Neve płytka ścienno-podłogowa 19,8x19,8 cm różowa
Nr Kat. R198X1981NECRBHAM
Dostępny w salonie
1,10 m2 = 1 opak. = 28 szt. = 142,63 zł
Opis produktu Paradyż Neve płytka ścienno-podłogowa 19,8x19,8 cm różowa
- wymiary: 19,8x19,8 cm
- wykończenie: gładka
- grubość: 7,5 mm
- płytka rektyfikowana
- technologia: gres
- ilość sztuk w kartonie: 28
- ilość m2 w kartonie: 1,1
- cena za metr kwadratowy
- powierzchnia: mat
- kolor: różowy
Dane techniczne
| Marka | Paradyż |
| Seria | Neve |
| Styl | pastele |
| Grupa wymiarowa | małe |
| Rozmiar | 30 x 30 |
| Zastosowanie | wewnątrz, zewnątrz |
| Typ | dekory |
| Kolor | różowy |
| Powierzchnia | mat |
| Kształt | kwadrat |
| Rektyfikacja | tak |
| Wykończenie | gładka |
| Materiał | gres |
| Mrozoodporność | tak |
| Klasa ścieralności | PEI III |
| Antypoślizgowość | R9 |
| Dłuższy bok | 19.8 cm |
| Krótszy bok | 19.8 cm |
| Kod EAN | 5902610552533 |
| Waga z opakowaniem | 19,00 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





