| Marka: | Paradyż |
| Seria: | Neve |
| Styl: | monokolor |
| Grupa wymiarowa: | średnie |
| Rozmiar: | 30 x 60 |
| Zastosowanie: | wewnątrz |
| Typ: | ścienne |
| Kolor: | biały |
| Powierzchnia: | mat |
| Kształt: | prostokąt |
| Rektyfikacja: | nie |
- Strona główna
- Płytki
- Paradyż Neve płytka ścienna 30x60 cm biała
Paradyż Neve płytka ścienna 30x60 cm biała
Nr Kat. S300X6001NEVEBIM2
Paradyż Neve płytka ścienna 30x60 cm biała
Nr Kat. S300X6001NEVEBIM2
1,44 m2 = 1 opak. = 8 szt. = 104,73 zł
Opis produktu Paradyż Neve płytka ścienna 30x60 cm biała
- wymiary: 30 x 60 cm
- powierzchnia: gładka
- grubość: 9 mm
- minimalna szerokość fugi: od 3 mm do 6 mm
- technologia: monoporosa
- styl: monokolor
- ilość sztuk w kartonie: 8
- ilość m2 w kartonie: 1,44
- cena za metr kwadratowy
- wykończenie: mat
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Paradyż |
| Seria | Neve |
| Styl | monokolor |
| Grupa wymiarowa | średnie |
| Rozmiar | 30 x 60 |
| Zastosowanie | wewnątrz |
| Typ | ścienne |
| Kolor | biały |
| Powierzchnia | mat |
| Kształt | prostokąt |
| Rektyfikacja | nie |
| Wykończenie | gładka |
| Materiał | glazura |
| Mrozoodporność | nie |
| Klasa ścieralności | (nie dotyczy) |
| Antypoślizgowość | (nie dotyczy) |
| Wymagana impregnacja | nie |
| Nasiąkliwość | BIII |
| Dłuższy bok | 60 cm |
| Krótszy bok | 30 cm |
| Kod EAN | 5902610503672 |
| Wymiary z opakowaniem | 30 x 7 x 60 cm |
| Waga z opakowaniem | 23,18 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





