| Marka: | Paradyż |
| Seria: | Neve |
| Styl: | monokolor |
| Grupa wymiarowa: | średnie |
| Rozmiar: | 30 x 60 |
| Zastosowanie: | wewnątrz |
| Typ: | ścienne |
| Kolor: | biały |
| Powierzchnia: | mat |
| Kształt: | prostokąt |
| Rektyfikacja: | tak |
- Strona główna
- Płytki
- Paradyż Neve płytka ścienna 59,8x29,8 cm biała
Paradyż Neve płytka ścienna 59,8x29,8 cm biała
Nr Kat. SR298X5981NEVEBIM
Paradyż Neve płytka ścienna 59,8x29,8 cm biała
Nr Kat. SR298X5981NEVEBIM
1,43 m2 = 1 opak. = 8 szt. = 131,99 zł
Opis produktu Paradyż Neve płytka ścienna 59,8x29,8 cm biała
- wymiary: 29,8 x 59,8 cm
- wykończenie: gładka
- grubość: 9 mm
- płytka rektyfikowana
- technologia: monoporosa
- styl: monokolor
- ilość sztuk w kartonie: 8
- ilość m2 w kartonie: 1,43
- cena za metr kwadratowy
- powierzchnia: mat
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Paradyż |
| Seria | Neve |
| Styl | monokolor |
| Grupa wymiarowa | średnie |
| Rozmiar | 30 x 60 |
| Zastosowanie | wewnątrz |
| Typ | ścienne |
| Kolor | biały |
| Powierzchnia | mat |
| Kształt | prostokąt |
| Rektyfikacja | tak |
| Wykończenie | gładka |
| Materiał | glazura |
| Mrozoodporność | nie |
| Klasa ścieralności | (nie dotyczy) |
| Antypoślizgowość | (nie dotyczy) |
| Wymagana impregnacja | nie |
| Dłuższy bok | 59.8 cm |
| Krótszy bok | 29.8 cm |
| Kod EAN | 5902610508936 |
| Wymiary z opakowaniem | 8 x 30 x 60 cm |
| Waga z opakowaniem | 23,02 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





