| Marka: | Paradyż |
| Seria: | Neve |
| Styl: | monokolor |
| Grupa wymiarowa: | średnie |
| Rozmiar: | 25 x 75 |
| Zastosowanie: | wewnątrz |
| Typ: | ścienne |
| Kolor: | biały |
| Kształt: | prostokąt |
| Rektyfikacja: | tak |
| Wykończenie: | gładka |
- Strona główna
- Płytki
- Paradyż Neve płytka ścienna 25x75 cm biała
Paradyż Neve płytka ścienna 25x75 cm biała
Nr Kat. SR250X7501NEVEBIB
Pytania
(1)Paradyż Neve płytka ścienna 25x75 cm biała
Nr Kat. SR250X7501NEVEBIB
Pytania
(1) 1,30 m2 = 1 opak. = 7 szt. = 135,41 zł
Opis produktu Paradyż Neve płytka ścienna 25x75 cm biała
- wymiary: 25 x 75 cm
- wykończenie: gładka
- grubość: 9 mm
- minimalna szerokość fugi: od 1,5 mm
- płytka rektyfikowana
- technologia: monoporosa
- styl: monokolor
- ilość sztuk w kartonie: 7
- ilość m2 w kartonie: 1,30
- cena za metr kwadratowy
- powierzchnia: połysk
- kolor: biały
Dane techniczne
| Marka | Paradyż |
| Seria | Neve |
| Styl | monokolor |
| Grupa wymiarowa | średnie |
| Rozmiar | 25 x 75 |
| Zastosowanie | wewnątrz |
| Typ | ścienne |
| Kolor | biały |
| Kształt | prostokąt |
| Rektyfikacja | tak |
| Wykończenie | gładka |
| Materiał | glazura |
| Mrozoodporność | nie |
| Klasa ścieralności | (nie dotyczy) |
| Antypoślizgowość | (nie dotyczy) |
| Wymagana impregnacja | nie |
| Dłuższy bok | 75 cm |
| Krótszy bok | 25 cm |
| Kod EAN | 5902610503375 |
| Wymiary z opakowaniem | 7 x 25 x 75 cm |
| Waga z opakowaniem | 21,06 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
W którym gatunku jest płytka?
Gatunek: I
(0)
(0)
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





