| Marka: | Paradyż |
| Seria: | Neve |
| Styl: | monokolor |
| Grupa wymiarowa: | małe |
| Rozmiar: | 10 x 20 |
| Zastosowanie: | wewnątrz |
| Typ: | ścienne |
| Kolor: | szary |
| Kształt: | prostokąt |
| Rektyfikacja: | nie |
| Materiał: | monoporoza |
- Strona główna
- Płytki
- Paradyż Neve płytka ścienna 19,8x9,8 cm szara
Paradyż Neve płytka ścienna 19,8x9,8 cm szara
Nr Kat. S098X1981NECRBIP
Paradyż Neve płytka ścienna 19,8x9,8 cm szara
Nr Kat. S098X1981NECRBIP
1,32 m2 = 1 opak. = 68 szt. = 155,61 zł
Opis produktu Paradyż Neve płytka ścienna 19,8x9,8 cm szara
- wymiary: 9,8 x 19,8 cm
- grubość: 6,5 mm
- technologia: monoporosa
- ilość sztuk w kartonie: 68
- ilość m2 w kartonie: 1,32
- cena za metr kwadratowy
- wykończenie: połysk
- kolor: szary
Dane techniczne
| Marka | Paradyż |
| Seria | Neve |
| Styl | monokolor |
| Grupa wymiarowa | małe |
| Rozmiar | 10 x 20 |
| Zastosowanie | wewnątrz |
| Typ | ścienne |
| Kolor | szary |
| Kształt | prostokąt |
| Rektyfikacja | nie |
| Materiał | monoporoza |
| Mrozoodporność | nie |
| Klasa ścieralności | (nie dotyczy) |
| Antypoślizgowość | (nie dotyczy) |
| Dłuższy bok | 19.8 cm |
| Krótszy bok | 9.8 cm |
| Kod EAN | 5902610552977 |
| Wymiary z opakowaniem | 10 x 44 x 20 cm |
| Waga z opakowaniem | 15,18 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





