| Marka: | Paradyż |
| Seria: | Nati |
| Styl: | beton |
| Grupa wymiarowa: | małe |
| Rozmiar: | 25 x 40 |
| Zastosowanie: | wewnątrz |
| Typ: | dekory |
| Kolor: | biały, szary |
| Kształt: | prostokąt |
| Rektyfikacja: | nie |
| Wykończenie: | gładka |
- Strona główna
- Płytki
- Paradyż Nati dekor ścienny 25x40 cm inserto paski grys...
Paradyż Nati dekor ścienny 25x40 cm inserto paski grys biały/szary
Nr Kat. I250X4001NATIGRPA
Paradyż Nati dekor ścienny 25x40 cm inserto paski grys biały/szary
Nr Kat. I250X4001NATIGRPA
Opis produktu Paradyż Nati dekor ścienny 25x40 cm inserto paski grys biały/szary
- wymiary: 25 x 40 cm
- wykończenie: gładkie
- grubość: 8,1 mm
- minimalna szerokość fugi: od 3 mm do 6 mm
- styl: beton
- technologia: monoporosa
- cena za sztukę
- kolor główny: biały
- kolor dodatkowy: szary
Dane techniczne
| Marka | Paradyż |
| Seria | Nati |
| Styl | beton |
| Grupa wymiarowa | małe |
| Rozmiar | 25 x 40 |
| Zastosowanie | wewnątrz |
| Typ | dekory |
| Kolor | biały, szary |
| Kształt | prostokąt |
| Rektyfikacja | nie |
| Wykończenie | gładka |
| Materiał | glazura |
| Mrozoodporność | nie |
| Klasa ścieralności | (nie dotyczy) |
| Antypoślizgowość | (nie dotyczy) |
| Wymagana impregnacja | nie |
| Dłuższy bok | 40 cm |
| Krótszy bok | 25 cm |
| Kod EAN | 5900144091511 |
| Wymiary z opakowaniem | 25 x 1 x 40 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,40 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





