| Marka: | Paradyż |
| Seria: | Nati/Nato |
| Styl: | patchwork |
| Grupa wymiarowa: | małe |
| Rozmiar: | 25 x 40 |
| Zastosowanie: | wewnątrz |
| Typ: | dekory |
| Kolor: | mix kolorów |
| Powierzchnia: | poler |
| Kształt: | prostokąt |
| Rektyfikacja: | nie |
- Strona główna
- Płytki
- Paradyż Nati dekor ścienny 25x40 cm inserto grys mix...
Paradyż Nati dekor ścienny 25x40 cm inserto grys mix kolorów połysk
Nr Kat. I250X4001NATIGRMX
Paradyż Nati dekor ścienny 25x40 cm inserto grys mix kolorów połysk
Nr Kat. I250X4001NATIGRMX
Opis produktu Paradyż Nati dekor ścienny 25x40 cm inserto grys mix kolorów połysk
- wymiary: 25 x 40 cm
- powierzchnia: gładka
- grubość: 8 mm
- minimalna szerokość fugi: od 3 mm do 6 mm
- technologia: monoporosa
- styl: patchwork
- wykończenie: połysk
- kolor: wielokolorowy
Dane techniczne
| Marka | Paradyż |
| Seria | Nati/Nato |
| Styl | patchwork |
| Grupa wymiarowa | małe |
| Rozmiar | 25 x 40 |
| Zastosowanie | wewnątrz |
| Typ | dekory |
| Kolor | mix kolorów |
| Powierzchnia | poler |
| Kształt | prostokąt |
| Rektyfikacja | nie |
| Wykończenie | gładka |
| Materiał | glazura |
| Mrozoodporność | nie |
| Klasa ścieralności | (nie dotyczy) |
| Antypoślizgowość | (nie dotyczy) |
| Wymagana impregnacja | nie |
| Nasiąkliwość | BIII |
| Dłuższy bok | 40 cm |
| Krótszy bok | 25 cm |
| Kod EAN | 5900144091504 |
| Wymiary z opakowaniem | 25 x 1 x 40 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,60 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





