| Marka: | Paradyż |
| Styl: | monokolor |
| Grupa wymiarowa: | małe |
| Rozmiar: | 30 x 30 |
| Zastosowanie: | wewnątrz |
| Typ: | mozaiki |
| Kolor: | złoty |
| Kształt: | kwadrat |
| Rektyfikacja: | nie |
| Wykończenie: | gładka |
| Materiał: | szkło |
- Strona główna
- Płytki
- Paradyż mozaika ścienna 29,8x29,8 cm uniwersalna szklana...
Paradyż mozaika ścienna 29,8x29,8 cm uniwersalna szklana mix złota
Nr Kat. MGC298X2981MOZAGOMX
Paradyż mozaika ścienna 29,8x29,8 cm uniwersalna szklana mix złota
Nr Kat. MGC298X2981MOZAGOMX
Opis produktu Paradyż mozaika ścienna 29,8x29,8 cm uniwersalna szklana mix złota
- wymiary: 29,8 x 29,8 cm
- wykończenie: gładka
- grubość: 6 mm
- minimalna szerokość fugi: od 3 mm do 6 mm
- materiał: szkło
- styl: monokolor
- cena za sztukę
- kolor: złoty
Dane techniczne
| Marka | Paradyż |
| Styl | monokolor |
| Grupa wymiarowa | małe |
| Rozmiar | 30 x 30 |
| Zastosowanie | wewnątrz |
| Typ | mozaiki |
| Kolor | złoty |
| Kształt | kwadrat |
| Rektyfikacja | nie |
| Wykończenie | gładka |
| Materiał | szkło |
| Mrozoodporność | nie |
| Klasa ścieralności | (nie dotyczy) |
| Antypoślizgowość | (nie dotyczy) |
| Wymagana impregnacja | nie |
| Dłuższy bok | 29.8 cm |
| Krótszy bok | 29.8 cm |
| Kod EAN | 5900144090903 |
| Wymiary z opakowaniem | 30 x 1 x 30 cm |
| Waga z opakowaniem | 1,33 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





