| Marka: | Paradyż |
| Seria: | Monpelli |
| Styl: | monokolor |
| Grupa wymiarowa: | małe |
| Rozmiar: | 10 x 30 |
| Zastosowanie: | wewnątrz |
| Typ: | ścienne |
| Kolor: | niebieski |
| Powierzchnia: | poler |
| Kształt: | prostokąt |
| Rektyfikacja: | nie |
- Strona główna
- Płytki
- Paradyż Monpelli Navy STR płytka ścienna 29,8x6,5 cm...
Paradyż Monpelli Navy STR płytka ścienna 29,8x6,5 cm niebieska
Nr Kat. SS065X2981MONPNVMXP
Pytania
(1)Dostępny w salonie
Paradyż Monpelli Navy STR płytka ścienna 29,8x6,5 cm niebieska
Nr Kat. SS065X2981MONPNVMXP
Pytania
(1)Dostępny w salonie
0,93 m2 = 1 opak. = 48 szt. = 97,66 zł
Opis produktu Paradyż Monpelli Navy STR płytka ścienna 29,8x6,5 cm niebieska
- płytka ścienna
- wymiary: 29,8 x 6,5 cm
- grubość: 8 mm
- powierzchnia: połysk
- rektyfikacja: nie
- antypoślizgowość: nie dotyczy
- klasa ścieralności: nie dotyczy
- cena za m2
- ilość sztuk w opakowaniu: 48
- ilość m2 w opakowaniu: 0,93
- kolor: niebieski
Dane techniczne
| Marka | Paradyż |
| Seria | Monpelli |
| Styl | monokolor |
| Grupa wymiarowa | małe |
| Rozmiar | 10 x 30 |
| Zastosowanie | wewnątrz |
| Typ | ścienne |
| Kolor | niebieski |
| Powierzchnia | poler |
| Kształt | prostokąt |
| Rektyfikacja | nie |
| Wykończenie | struktura |
| Materiał | monoporoza |
| Mrozoodporność | nie |
| Klasa ścieralności | (nie dotyczy) |
| Antypoślizgowość | (nie dotyczy) |
| Dłuższy bok | 29.8 cm |
| Krótszy bok | 6.5 cm |
| Kod EAN | 5904584108075 |
| Wymiary z opakowaniem | 10 x 39 x 30 cm |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
W którym gatunku jest płytka?
Gatunek: I
(0)
(0)
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





