| Marka: | Paradyż |
| Styl: | monokolor |
| Grupa wymiarowa: | średnie |
| Rozmiar: | 10 x 90 |
| Zastosowanie: | wewnątrz |
| Typ: | listwy |
| Kolor: | niebieski |
| Kształt: | prostokąt |
| Rektyfikacja: | nie |
| Wykończenie: | gładka |
| Materiał: | szkło |
- Strona główna
- Płytki
- Paradyż listwa ścienna 2,3x89,8 cm uniwersalna szklana...
Paradyż listwa ścienna 2,3x89,8 cm uniwersalna szklana niebieska
Nr Kat. LG023X8981LISZBL
Paradyż listwa ścienna 2,3x89,8 cm uniwersalna szklana niebieska
Nr Kat. LG023X8981LISZBL
Opis produktu Paradyż listwa ścienna 2,3x89,8 cm uniwersalna szklana niebieska
- wymiary: 2,3 x 89,8 cm
- wykończenie: gładka
- grubość: 6 mm
- minimalna szerokość fugi: od 3 mm do 6 mm
- materiał: szkło
- styl: monokolor
- cena za sztukę
- kolor: niebieski
Dane techniczne
| Marka | Paradyż |
| Styl | monokolor |
| Grupa wymiarowa | średnie |
| Rozmiar | 10 x 90 |
| Zastosowanie | wewnątrz |
| Typ | listwy |
| Kolor | niebieski |
| Kształt | prostokąt |
| Rektyfikacja | nie |
| Wykończenie | gładka |
| Materiał | szkło |
| Mrozoodporność | nie |
| Klasa ścieralności | (nie dotyczy) |
| Antypoślizgowość | (nie dotyczy) |
| Wymagana impregnacja | nie |
| Dłuższy bok | 89.8 cm |
| Krótszy bok | 2.3 cm |
| Kod EAN | 5900144099685 |
| Wymiary z opakowaniem | 2 x 1 x 90 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,30 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





