| Marka: | Paradyż |
| Styl: | monokolor |
| Grupa wymiarowa: | małe |
| Rozmiar: | 10 x 60 |
| Zastosowanie: | wewnątrz |
| Typ: | listwy |
| Kolor: | brązowy |
| Kształt: | prostokąt |
| Rektyfikacja: | nie |
| Wykończenie: | gładka |
| Materiał: | szkło |
- Strona główna
- Płytki
- Paradyż listwa ścienna 2,3x60 cm uniwersalna szklana...
Paradyż listwa ścienna 2,3x60 cm uniwersalna szklana sepia brązowa
Nr Kat. LG023X6001LISZSA
Paradyż listwa ścienna 2,3x60 cm uniwersalna szklana sepia brązowa
Nr Kat. LG023X6001LISZSA
Opis produktu Paradyż listwa ścienna 2,3x60 cm uniwersalna szklana sepia brązowa
- wymiary: 2,3 x 60 cm
- wykończenie: gładka
- grubość: 8 mm
- minimalna szerokość fugi: od 3 mm do 6 mm
- materiał: szkło
- styl: monokolor
- cena za sztukę
- kolor: brązowy
Dane techniczne
| Marka | Paradyż |
| Styl | monokolor |
| Grupa wymiarowa | małe |
| Rozmiar | 10 x 60 |
| Zastosowanie | wewnątrz |
| Typ | listwy |
| Kolor | brązowy |
| Kształt | prostokąt |
| Rektyfikacja | nie |
| Wykończenie | gładka |
| Materiał | szkło |
| Mrozoodporność | nie |
| Klasa ścieralności | (nie dotyczy) |
| Antypoślizgowość | (nie dotyczy) |
| Wymagana impregnacja | nie |
| Dłuższy bok | 60 cm |
| Krótszy bok | 2.3 cm |
| Kod EAN | 5900144068063 |
| Wymiary z opakowaniem | 2 x 1 x 60 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,26 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





