| Marka: | Paradyż |
| Seria: | Intero |
| Styl: | kamień |
| Grupa wymiarowa: | duże |
| Rozmiar: | 30 x 120 |
| Zastosowanie: | wewnątrz, zewnątrz |
| Typ: | podłogowe, stopnice |
| Kolor: | srebrny |
| Powierzchnia: | mat |
| Kształt: | prostokąt |
| Rektyfikacja: | nie |
- Strona główna
- Płytki
- Paradyż Intero stopnica 29,8x119,8 cm prosta nacinana...
Paradyż Intero stopnica 29,8x119,8 cm prosta nacinana srebrny mat
Nr Kat. QN03X121INTESISPM2
Paradyż Intero stopnica 29,8x119,8 cm prosta nacinana srebrny mat
Nr Kat. QN03X121INTESISPM2
Opis produktu Paradyż Intero stopnica 29,8x119,8 cm prosta nacinana srebrny mat
- wymiary: 29,8 x 119,8 cm
- wykończenie: gładka
- grubość: 10 mm
- minimalna szerokość fugi: od 2 mm
- antypoślizgowość: R10
- mrozoodporna
- tonalna
- materiał: gres nieszkliwiony
- styl: kamień
- cena za sztukę
- powierzchnia: mat
- kolor: srebrny
Dane techniczne
| Marka | Paradyż |
| Seria | Intero |
| Styl | kamień |
| Grupa wymiarowa | duże |
| Rozmiar | 30 x 120 |
| Zastosowanie | wewnątrz, zewnątrz |
| Typ | podłogowe, stopnice |
| Kolor | srebrny |
| Powierzchnia | mat |
| Kształt | prostokąt |
| Rektyfikacja | nie |
| Wykończenie | gładka |
| Materiał | gres |
| Mrozoodporność | tak |
| Antypoślizgowość | R10 |
| Wymagana impregnacja | nie |
| Dłuższy bok | 119.8 cm |
| Krótszy bok | 29.8 cm |
| Kod EAN | 5900144089037 |
| Wymiary z opakowaniem | 30 x 1 x 120 cm |
| Waga z opakowaniem | 8,40 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





