| Marka: | Paradyż |
| Seria: | Intero |
| Styl: | kamień |
| Grupa wymiarowa: | duże |
| Rozmiar: | 60 x 60 |
| Zastosowanie: | wewnątrz, zewnątrz |
| Typ: | ścienno-podłogowe |
| Kolor: | szary |
| Powierzchnia: | mat |
| Kształt: | kwadrat |
| Rektyfikacja: | tak |
- Strona główna
- Płytki
- Paradyż Intero płytka ścienno-podłogowa 59,8x59,8 cm...
Paradyż Intero płytka ścienno-podłogowa 59,8x59,8 cm grafitowy mat
Nr Kat. QR598X5981INTEGT2
Pytania
(1)Paradyż Intero płytka ścienno-podłogowa 59,8x59,8 cm grafitowy mat
Nr Kat. QR598X5981INTEGT2
Pytania
(1) 1,07 m2 = 1 opak. = 3 szt. = 114,91 zł
Opis produktu Paradyż Intero płytka ścienno-podłogowa 59,8x59,8 cm grafitowy mat
- wymiary: 59,8 x 59,8 cm
- wykończenie: gładka
- grubość: 9 mm
- minimalna szerokość fugi: od 2 mm
- odporność na ścieranie: 175
- antypoślizgowość: R10
- mrozoodporna
- rektyfikowana
- tonalna
- materiał: gres nieszkliwiony
- styl: kamień
- ilość sztuk w kartonie: 3
- ilość m2 w kartonie: 1,07
- cena za metr kwadratowy
- powierzchnia: mat
- kolor: grafitowy
Dane techniczne
| Marka | Paradyż |
| Seria | Intero |
| Styl | kamień |
| Grupa wymiarowa | duże |
| Rozmiar | 60 x 60 |
| Zastosowanie | wewnątrz, zewnątrz |
| Typ | ścienno-podłogowe |
| Kolor | szary |
| Powierzchnia | mat |
| Kształt | kwadrat |
| Rektyfikacja | tak |
| Wykończenie | gładka |
| Materiał | gres |
| Mrozoodporność | tak |
| Antypoślizgowość | R10 |
| Wymagana impregnacja | nie |
| Dłuższy bok | 59.8 cm |
| Krótszy bok | 59.8 cm |
| Kod EAN | 5902610571633 |
| Wymiary z opakowaniem | 3 x 60 x 60 cm |
| Waga z opakowaniem | 22,47 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Produkty z serii:
Pytania i odpowiedzi
W którym gatunku jest płytka w I czy II?
Gatunek: I
(0)
(0)
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





