| Marka: | Paradyż |
| Seria: | Horizon Gold |
| Styl: | marmur |
| Grupa wymiarowa: | duże |
| Rozmiar: | 60 x 120 |
| Zastosowanie: | wewnątrz, zewnątrz |
| Typ: | ścienno-podłogowe |
| Kolor: | beżowy |
| Powierzchnia: | mat |
| Kształt: | prostokąt |
| Rektyfikacja: | tak |
- Strona główna
- Płytki
- Paradyż Horizon Gold płytka ścienno-podłogowa 119,8x59,8...
Paradyż Horizon Gold płytka ścienno-podłogowa 119,8x59,8 cm beżowa
Nr Kat. RR06X121HORIGO3
Paradyż Horizon Gold płytka ścienno-podłogowa 119,8x59,8 cm beżowa
Nr Kat. RR06X121HORIGO3
1,43 m2 = 1 opak. = 2 szt. = 219,56 zł
Opis produktu Paradyż Horizon Gold płytka ścienno-podłogowa 119,8x59,8 cm beżowa
- płytka ścienno-podłogowa
- wymiary: 59,8x119,8 cm
- grubość: 8 mm
- klasa ścieralności: PEI 4
- antypoślizgowość: R10
- mrozoodporność: tak
- powierzchnia: mat
- rektyfikacja: tak
- zalecana szerokość fugi minimum 2 mm
- w przypadku montażu płytek na zewnątrz zalecana szerokość spoiny min 5 mm
- cena za m2
- ilość sztuk w opakowaniu: 2
- ilość m2 w opakowaniu: 1,43
- kolor: beżowy
Dane techniczne
| Marka | Paradyż |
| Seria | Horizon Gold |
| Styl | marmur |
| Grupa wymiarowa | duże |
| Rozmiar | 60 x 120 |
| Zastosowanie | wewnątrz, zewnątrz |
| Typ | ścienno-podłogowe |
| Kolor | beżowy |
| Powierzchnia | mat |
| Kształt | prostokąt |
| Rektyfikacja | tak |
| Wykończenie | gładka |
| Materiał | gres |
| Mrozoodporność | tak |
| Klasa ścieralności | PEI IV |
| Antypoślizgowość | R10 |
| Dłuższy bok | 119.8 cm |
| Krótszy bok | 59.8 cm |
| Kod EAN | 5902610556517 |
| Waga z opakowaniem | 30,00 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Kupowane z tym produktem:
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





