| Marka: | Paradyż |
| Seria: | Heartwood |
| Styl: | drewno |
| Grupa wymiarowa: | małe |
| Rozmiar: | 10 x 60 |
| Zastosowanie: | wewnątrz, zewnątrz |
| Typ: | podłogowe |
| Kolor: | beżowy |
| Powierzchnia: | mat |
| Kształt: | prostokąt |
| Rektyfikacja: | tak |
- Strona główna
- Płytki
- Paradyż Heartwood Honey Chevron płytka podłogowa 9,8x59,8...
Paradyż Heartwood Honey Chevron płytka podłogowa 9,8x59,8 cm prawa
Nr Kat. RR098X5981HEWOHOP
Paradyż Heartwood Honey Chevron płytka podłogowa 9,8x59,8 cm prawa
Nr Kat. RR098X5981HEWOHOP
Opis produktu Paradyż Heartwood Honey Chevron płytka podłogowa 9,8x59,8 cm prawa
- płytka ścienna
- prawa
- materiał: gres szkliwiony
- wymiary: 9,8 x 59,8 cm
- grubość: 9 mm
- płytka rektyfikowana
- płytka mrozoodporna
- płytka tonalna
- klasa ścieralności (PEI): V
- antypoślizgowość: R9
- ilość sztuk w kartonie: 8
- ilość m2 w kartonie: 0,47
- cena za sztukę
- powierzchnia: mat
Dane techniczne
| Marka | Paradyż |
| Seria | Heartwood |
| Styl | drewno |
| Grupa wymiarowa | małe |
| Rozmiar | 10 x 60 |
| Zastosowanie | wewnątrz, zewnątrz |
| Typ | podłogowe |
| Kolor | beżowy |
| Powierzchnia | mat |
| Kształt | prostokąt |
| Rektyfikacja | tak |
| Wykończenie | struktura |
| Materiał | gres |
| Mrozoodporność | tak |
| Klasa ścieralności | PEI V |
| Antypoślizgowość | R9 |
| Dłuższy bok | 59.8 cm |
| Krótszy bok | 9.8 cm |
| Kod EAN | 5900144008342 |
| Wymiary z opakowaniem | 10 x 1 x 60 cm |
| Waga z opakowaniem | 0,90 kg |
| Gwarancja | Pobierz |
| Dane producenta | Zobacz |
Pytania i odpowiedzi
Dziękujemy, Twoje pytanie zostało wysłane. Odpowiedź zostanie wysłana na podany adres email.
[concept]
[explanation]





