| Marka: | Roca |
| Seria: | Suit |
| Dłuższy bok: | 55 cm |
| Krótszy bok: | 43 cm |
| Wysokość (zestawu): | 62 cm |
| Rodzaj (szafki): | Wisząca |
| Kolor szafki: | biała |
| Otwór na baterię: | tak |
| Kod EAN: | 2017001923625 |
| Wymiary z opakowaniem: | 49 x 61 x 71 cm |
| Waga z opakowaniem: | 29,90 kg |
Umywalki z szafką
Outlet - Roca Unik Suit zestaw łazienkowy 55 cm umywalka z szafką biały połysk A85118A806
Nr Kat. A85118A806_OUT2
outlet
Outlet - Roca Unik Suit zestaw łazienkowy 55 cm umywalka z szafką biały połysk A85118A806
Nr Kat. A85118A806_OUT2





