| Marka: | Roca |
| Seria: | Roma |
| Szerokość: | 79.6 cm |
| Głębokość: | 45.6 cm |
| Wysokość: | 53 cm |
| Rodzaj: | podumywalkowa wisząca |
| Kolor: | szary |
| Kod EAN: | 2019990036201 |
| Wymiary z opakowaniem: | 83 x 49 x 56 cm |
| Waga z opakowaniem: | 23,30 kg |
Szafki łazienkowe
Outlet - Roca Roma szafka 79,6x45,6x53 cm podumywalkowa wisząca szary antracyt A857950153
Nr Kat. A857950153_OUT1
outlet
Outlet - Roca Roma szafka 79,6x45,6x53 cm podumywalkowa wisząca szary antracyt A857950153
Nr Kat. A857950153_OUT1





