| Marka: | Roca |
| Seria: | Contesa |
| Dłuższy bok: | 150 cm |
| Krótszy bok: | 70 cm |
| Pojemność: | 155 l |
| Zintegrowana obudowa: | nie |
| Materiał: | stalowa |
| Odpływ: | z boku |
| Kolor: | biały |
| Kod EAN: | 2019989983035 |
| Wymiary z opakowaniem: | 70 x 40 x 150 cm |
Wanny prostokątne
Outlet - Roca Contesa wanna prostokątna 150x70 cm biała A2360K0000
Nr Kat. A2360K0000_OUT2
outlet
Outlet - Roca Contesa wanna prostokątna 150x70 cm biała A2360K0000
Nr Kat. A2360K0000_OUT2





