| Marka: | Oltens |
| Seria: | Stora |
| Dłuższy bok: | 150 cm |
| Krótszy bok: | 72 cm |
| Kształt: | owalna |
| Materiał: | akrylowa |
| Zintegrowana obudowa: | tak |
| Kolor: | biały |
| Kod EAN: | 2019990041953 |
| Wymiary z opakowaniem: | 74 x 62 x 152 cm |
| Waga z opakowaniem: | 44,00 kg |
Wanny wolnostojące
Outlet - Oltens Stora wanna wolnostojąca 150x72 cm owalna biała 12008000
Nr Kat. 12008000_OUT2
outlet
Outlet - Oltens Stora wanna wolnostojąca 150x72 cm owalna biała 12008000
Nr Kat. 12008000_OUT2





