| Marka: | Massi |
| Seria: | Decos |
| Długość: | 55 cm |
| Szerokość: | 36 cm |
| Wysokość: | 38 cm |
| Deska w zestawie: | wolnoopadająca |
| Bez kołnierza: | bez kołnierza |
| Sposób montażu: | wisząca |
| Kolor: | biały |
| Powłoka ochronna: | tak |
| Kod EAN: | 2019990040604 |
Miski WC
Outlet - Massi Decos miska WC z deską wolnoopadającą
Nr Kat. MSM3673RIMSLIM_OUT1
outlet
Outlet - Massi Decos miska WC z deską wolnoopadającą
Nr Kat. MSM3673RIMSLIM_OUT1





