| Marka: | Ksuro |
| Seria: | 03 |
| Dłuższy bok: | 170 cm |
| Krótszy bok: | 80 cm |
| Kształt: | owalna |
| Materiał: | akrylowa |
| Zintegrowana obudowa: | tak |
| Kolor: | biały |
| Kod EAN: | 2019990036614 |
| Wymiary z opakowaniem: | 83 x 61 x 173 cm |
| Waga z opakowaniem: | 63,00 kg |
Wanny wolnostojące
Outlet - Ksuro 03 wanna wolnostojąca 170x80 cm przyścienna akrylowa biała 32004000
Nr Kat. 32004000_OUT1
outlet
Outlet - Ksuro 03 wanna wolnostojąca 170x80 cm przyścienna akrylowa biała 32004000
Nr Kat. 32004000_OUT1





