| Marka: | Koło |
| Seria: | Rekord |
| Dłuższy bok: | 140 cm |
| Krótszy bok: | 70 cm |
| Pojemność: | 138 l |
| Wyposażenie: | Nogi |
| Materiał: | Akrylowa |
| Odpływ: | Z boku |
| Kod EAN: | 2017001924578 |
| Wymiary z opakowaniem: | 72 x 45 x 142 cm |
| Waga z opakowaniem: | 13,50 kg |
Wanny prostokątne
Outlet - Koło Rekord wanna prostokątna 140x70 cm biała XWP1640000
Nr Kat. XWP1640000_OUT1
outlet
Outlet - Koło Rekord wanna prostokątna 140x70 cm biała XWP1640000
Nr Kat. XWP1640000_OUT1





