| Marka: | Koło |
| Seria: | Nova Pro Premium |
| Dłuższy bok: | 170 cm |
| Krótszy bok: | 75 cm |
| Pojemność: | 212 l |
| Odpływ: | Z boku |
| Kod EAN: | 2017001916832 |
| Waga z opakowaniem: | 21,00 kg |
Wanny prostokątne
Outlet - Koło Nova Pro Premium wanna prostokątna 170x75 cm biała 554.246.01.1
Nr Kat. 554246011_OUT1
outlet
Outlet - Koło Nova Pro Premium wanna prostokątna 170x75 cm biała 554.246.01.1
Nr Kat. 554246011_OUT1





