| Marka: | Koło |
| Seria: | Nova Pro Premium |
| Dłuższy bok: | 160 cm |
| Krótszy bok: | 75 cm |
| Pojemność: | 196 l |
| Materiał: | Akrylowa |
| Odpływ: | Z boku |
| Kod EAN: | 2017001928163 |
| Wymiary z opakowaniem: | 75 x 45 x 170 cm |
| Waga z opakowaniem: | 17,50 kg |
Wanny prostokątne
Outlet - Koło Nova Pro Premium wanna prostokątna 160x75 cm biała 554.243.01.1
Nr Kat. 554243011_OUT1
Pytania
outlet
Outlet - Koło Nova Pro Premium wanna prostokątna 160x75 cm biała 554.243.01.1
Nr Kat. 554243011_OUT1
Pytania





