| Marka: | Koło |
| Seria: | Modo |
| Dłuższy bok: | 170 cm |
| Krótszy bok: | 75 cm |
| Pojemność: | 220 l |
| Wyposażenie: | Nogi |
| Materiał: | akrylowa |
| Odpływ: | z boku |
| Kod EAN: | 2019989983110 |
| Wymiary z opakowaniem: | 77 x 48 x 172 cm |
| Waga z opakowaniem: | 22,00 kg |
Wanny prostokątne
Outlet - Koło Modo wanna prostokątna 170x75 cm biała XWP1171000
Nr Kat. XWP1171000_OUT3
outlet
Outlet - Koło Modo wanna prostokątna 170x75 cm biała XWP1171000
Nr Kat. XWP1171000_OUT3





