| Marka: | Koło |
| Seria: | Comfort |
| Dłuższy bok: | 190 cm |
| Krótszy bok: | 90 cm |
| Pojemność: | 264 l |
| Wyposażenie: | Nogi |
| Materiał: | Akrylowa |
| Odpływ: | Z boku |
| Kod EAN: | 2019989971827 |
| Wymiary z opakowaniem: | 92 x 50 x 192 cm |
| Waga z opakowaniem: | 31,10 kg |
Wanny prostokątne
Outlet - Koło Comfort Plus wanna prostokątna 190x90 cm biała XWP1490000
Nr Kat. XWP1490000_OUT1
outlet
Outlet - Koło Comfort Plus wanna prostokątna 190x90 cm biała XWP1490000
Nr Kat. XWP1490000_OUT1





